O společnosti

Společnost TEXSR je specialistou na hotelový textil, wellness textil, reklamní textil a vybavení koupelen. Mezi jedny z klíčových produktů patří luxusní župany, které vyrábíme a dodáváme jak hotelům a wellness zařízením, tak i přímo koncovému zákazníkovi.

TEXSR je ryze česká firma. Byla založena v roce 1991 a brzy se vypracovala mezi špičku v oboru v České republice a své výrobky dodává zákazníkům také v dalších evropských zemích.

Hotelům firma nabízí dodávku vysoce kvalitních lůžkovin všech druhů, ubrusů, prostírání, multonu, napronu, rautových sukní, ručníků, osušek, županů,, koupelnových předložek, dekoračních a potahových tkanin či textilních reklam.

Zvláštní postavení má výroba županů, kde vedle tradičního froté, veluru, nebo wellsoftu, vyrábíme také luxusní župany ze zcela nového patentovaného materiálu Prowell, který byl vyvinut ve spolupráci s Technickou univerzitou v Liberci jako tkanina speciálně určená pro župany. Její předností je extrémně rychlý odvod vody ze spodní vrstvy, která přiléhá na mokré tělo, na vrchní vrstvu, ze které se voda následně odpařuje. Pokožka tak ihned po oblečení županu zůstává v suchu a teple, na rozdíl od tradičních županů, které se vodou nasáknou a je v nich chladno.

Luxusní župany z Prowellu je možné na přání zákazníků doplnit i kamínky Swarovski, a každý u nás objednaný župan tak může být originálem jak pro hotely, tak pro vlastní potřebu. Výborně se hodí i jako osobní dárek pro obchodní partnery i každého ve vašem okolí.